Mother's

Ar krūtų pakėlimas sugrąžins jūsų gyvą išvaizdą

Ar krūtų pakėlimas sugrąžins jūsų gyvą išvaizdą

Šis chirurginis gydymas yra vienas iš labiausiai įprastų kosmetinių chirurginių procedūrų, atliktų šiandien ir dėl to yra visiškai saugus. Nors ji tikrai suteiks jūsų krūtinę jaunajai išvaizdai dar kartą, yra tam tikrų dalykų, kurių jis nepadarys. Tai nepastebimai pakeis jūsų briaunų matmenį arba iš esmės pakeis jų formą ar formą. Be to, yra keletas plačių fizinių reikalavimų, kad paprastai chirurgams reikia laikytis, kad patvirtintumėte, kad esate puikus kandidatas į šią operaciją. Jūs esate tinkama perspektyva, jei esate tiesiogine prasme sveikata, nerūkote, taip pat turėtumėte pagrįstų rezultatų lūkesčius dėl procedūros. Nors tai nėra vienintelis leidimas, susitikimas su kompetentingu kosmetikos chirurgu padės jums įgyti reikiamos informacijos.
Atsižvelgiant į tai, kad krūtų pakėlimas yra specifinė operacija, labai svarbu pasirinkti kvalifikuotą kosmetikos chirurgą. Nors krutu didinimas yra daug būdų tai spręsti, asmeninė rekomendacija yra lengviausia. Kitas būdas yra panaudoti Amerikos plastinių chirurgų kultūrą. Jie turi interneto svetainę, kuri taip pat turi paieškos funkciją, ieškant akredituotų ir aukštos kvalifikacijos plastikos chirurgų. Pokalbis su akredituotu kosmetikos chirurgu ir jo naudojimas, ypač apmokytas gydant krutu didinimą, yra tai, kad turėtumėte pasitikėti savimi, kad turėtumėte priimti šį sprendimą.
Gydymas gali būti baigtas paprastai ambulatoriškai Taip pat reikia trunka ne ilgiau kaip 2 ar 3 valandas. Per visą chirurginę procedūrą jūsų patogumui bus užtikrinta intraveninė sedacija ar anestetikas. Po procedūros, jūsų krūtinė tikrai bus nepatogiai keletą dienų, bet krutikų didinimas diskomfortas greitai išnyks. Recuperacijos laikas skiriasi, bet reikia daugiau negu 2 - 3 savaičių. Po rekuperacijos galite atnaujinti savo įprastą tvarką be papildomų klausimų. Nors šiame poste nėra išsamiai išnagrinėtas gydymas, kurį mes pabrėžiame, mes primygtinai rekomenduojame, kad prieš gydymą, jūs pirmą kartą atliktumėte įvertinimą su sertifikuotu kosmetikos chirurgu, kad galėtumėte peržiūrėti visą informaciją, susijusią su šia procedūra, kurią sudaro informacija apie jūsųAtsižvelgiant į tai, kad krūtų pakėlimas yra specifinė chirurginė procedūra Labai svarbu, kad Krutu Implantacijos ieškotų sertifikuoto plastiko gydytojo. Pokalbis su gydytoju, taip pat naudojant patvirtintą plastikos chirurgą, kuris yra ypač išsilavinęs gydymui, kurį jūs ketinate apsvarstyti, turėtų suteikti jums pasitikėjimą, kurio reikia šiam sprendimui priimti.
Nors šis pranešimas nėra nuodugniai išnagrinėja procedūrą, kurią mes pabrėžiame, mes labai rekomenduojame, kad prieš pradedant procedūrą pradėtumėte konsultacijas su akredituotu plastiko kosmetikos chirurgu, kad galėtumėte peržiūrėti visas susijusias detales Šioje procedūroje, įskaitant informaciją apie jūsų atsigavimą.